30.03.2017 20:13 Posta Gazetesi
Bir Gazeteden Çok Daha Ötesi
@berkan15:

Merhaba

1 yıl önce
@mehmetoslu0:

Yeniyim takip

1 yıl önce
@suleyman23:

takip ederseniz sizi takipte olacağımdan ve videolarını beğenecegimden şüpheniz olmasın saygılarımla..?mr.OK SEVIYORUZ..

2 yıl önce
@sumeral.toprak:

Tebrikler cnm

2 yıl önce
@ozan_bjk_1903:

Tebrikler Esra ??

2 yıl önce
@looktr:

harika, malum gazetenin işe yaradığını görmüş olduk

2 yıl önce
@wxz:

Supersiniz??

2 yıl önce
@mohammadabrahim:

?????

2 yıl önce
@mohammadabrahim:

süper ☆☆☆☆☆10 numara

2 yıl önce
@yusuf19:

süper ya??

2 yıl önce
@esra5:

İşte şimdi anlaşabildiğimizi düşünüyorum ? arkadaşlarım da biraz hırslı ve heyecanlı o yüzden durması gerektiği sınırı aştı ben onun adına arkadaştan özür diliyorum zaten. iyi akşamlar kitteridge ?

2 yıl önce
@ramazan.dogan1:

Bildirimi nasıl kapatioz

2 yıl önce
@kitteridge:

esra5 hayır ne yanlış anlaması. harika cevabın için içtenlikle teşekkür ediyorum. üstüne hiçbir eleştirim olamaz. uslubün için ise ayrıca teşekkür ediyorum. sadece şunu bilmeni isterim, benim eleştirim aslında size değil kadir14 gibi aslında başarınızı gölgeleyen tiplereydi. ama onlar da sizi bağlamaz doğal olarak. başarılarınızın ve böyle bolca tartışma yaratabilen videolarınızın devamını diliyorum.

2 yıl önce
@esra5:

Siz çok okjektif bakıyorsunuz siz hiç gazeteyi pilav pişirirken demlensin pilav diye veya camları silmek için , ölümlü trafik kazasında veya yemek yerken sofra bezi, ayakkabılarınızı temizlemek için kullanmasınız mı ? Ben Türk bayrağımıza yapmıyorum bunu öle bi evirdiniz çevirdiniz ki sanki ben milli değerlerimize saygısızlık yapıyorum.. Sanırım vermek istediğim mesaj tam anlaşılmadı. Yada siz gazeteyi hergün başınızın üzerinde taşıyorsunuz o yüzden bana bu kadar tepki verdiniz. Ayrıca video da dikkatli izlerseniz gazetenin okunduğunuzda görürsünüz siz görmek istediğinizi görmüşsünüz. O küfür meselesine gelince de ben bir anaokulu öğretmeniyim brandface de bni destekleyen velilerim ,arkadaşlarım , ailem, komşularım vb. var. Ben görür görmez şikayet ettim kaldırıldı yorum böle bişeye Bn müsade etmem zaten. Çünkü ben buraya birileriyle dalaşım küfredelim haksız kazanç sağlayalım diye gelmedim. Bir arkadasım vesile oldu anaokulu öğretmeni olduğum içinde yaratıcı ve hareketli bir mesleğin içinde olduğum içinde yapabileceğime inandım görüyorum ki yapabiliyorum devam ediyorum. Şu konuyu da açıklığa kavuşturup kısa kesicem tabiki arkadaşlarımdan destek isteyeceğim siz zannediyor musunuz burda herkes oturup tanımadığı insanlardan like bekliyor zaten programın amacı bu uygulamayı daha fazla kitleye tanıtmak. Bende bunu yapıyorum arkadaşlarıma öneriyorum anlatıyorum indirip uygulamayı bnm videoma like atmalarını sağlıyorum. Siz şuan da Bn ne desem ters anlayacaksınız zaten bence bu konuyu burda kapatalım. Videoma like attığınız içinde teşekkür ederim...

2 yıl önce
@kitteridge:

siz de benim nasıl eleştireceğime -eğer terbiyesizlik etmiyorsam- karar veremezsiniz. burada eleştiri yapana küfür edildiğini de gördüm. nasıl hırs bu? @neco4444neco44 nickli arkadaşınız mm diye yazmış mesela. bu mu hırsınız? ben burada bir grubu desteklemek için yer alan otomatik hesap değilim. sizin videonuzu da like'ladım zaten. hiçbir şeye cevap vermeyip paso manipüle ediyorsunuz. neden bir gazeteyi yerde üstüne basılacak kağıt yaptınız mesela? onu açıklayın. bilelim. ve dediğiniz gibi hakeden kazansın. kimsenin emeği bence de boşa çıkmasın. hak veriyorum.

2 yıl önce
@sude.ock:

Çok güzel olmuş esracim

2 yıl önce
@esra5:

O zaman söyle söyleyeyim "emeğime saygı" göstermiyorsunuz. İyi veya kötü ben bişeyleri başarmaya çalışmışım sağolsun arkadaşlar da elinden geldiğince destek oluyorlar. Burada siz karar veremezsiniz kimin ne ölçüde yorumlar yazacağına ister komik olur, ister abartı... Sonuçta biz burada yarışıyoruz ve rakibiz. Ben ve arkadaşlarım hırslıyız. Ama bu hırsımızı kimseyi ezmeden , kimseyi küçük görmeden , beğenmesek bile eleştirmeden yapmaya çalışıyoruz. Ben size şunu yapıyorsunuz bunu yapıyorsunuz diye etiketlemiyorum lütfen savunmaya geçmeyin ben genel konuşuyorum. Sizinde desteklediğiniz takım inşallah hak ettiğini alır. Başarılar diliyoruz biz takım olarak ?

2 yıl önce
@sumeral.toprak:

Esrosş harikasin yaraticisin kizlarinda emegine saglik

2 yıl önce
@kitteridge:

sizi değil, size yorum yapan arkadaşlarınızı eleştirdim. bu 'saygı çerçevesi' meselelerini geçelim. değil size, size çılgınlarcasına yorum yapanlara dahi saygısızlık etmedim. bir konuya cevap vermek istiyorsanız verin, konuyu 'saygı çerçevesi'ne indirgemeyin. "neden beğeniyorsunuz" da demedim. ama "harikaaa ya inanamıyorummm" tarzı bir video değil. desteklerken komik duruma düşürüyorlar. saygı deyip deyip hiç cevap vermediniz ama.

2 yıl önce
@sumeral.toprak:

????

2 yıl önce
@esra5:

Nedendir anlamıyorum 1 haftadır benim yaptıgım videolar eleştiriliyor sürekli. Sana komik gelmez başkasına komik gelir , sen beğenmezsin başkası beğenir sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben burda bir emek veriyorum sağ olsun brandface ekibi de yaratıcı buluyor koyuyor vitrine. Diğer arkadaşlarımızın da gerçekten yaratıcı videoları var herkese başarılar diliyorum. Dünde bi arkadaşımız geldi videoma eleştiri yaptı tabiki yapabilir Bn beğenilere de eleştiriye de açık bir insanım ama bunu bi saygı çerçevesinde yapmanızı beklerdim. Burada herkes yaratıcılığıyla , emeğiyle var ben herkese başarılar dilerim hak eden kazansın...

2 yıl önce
@kitteridge:

bu kadar abartarak kakara kikiri yapılacak bir video değil. arkadaşınızı birinci yapmak için kasın tabi ki de bu kadar kör göze parmak komik oluyor. bir gazeteyi yere sermiş, camı silmiş ve ceset örtmüşsünüz. anladık.

2 yıl önce
@mohammadabrahim:

???hahahahahaha çok harika olmuş ☆☆☆☆☆

2 yıl önce
@hazkene02:

Seni birinci yapicaz?

2 yıl önce
@wxz:

Supersiniz kizlarr????

2 yıl önce
@sinem4:

Yine çok güzel olmuş canım ?

2 yıl önce
@sumeral.toprak:

?supersiniz

2 yıl önce
@yunus.emre.alici:

???haaahaahaa çok güzel yaa....

2 yıl önce
@ibrahim.demir:

Süper olmuş

2 yıl önce
@ibrahim.demir:

??? tam bi çete olmuşsunuz yaa

2 yıl önce
@ozan_bjk_1903:

Güzel

2 yıl önce
@yetenekavcisi:

sonu gerçekten etik değil.

2 yıl önce

EN YENİLER