@esra5:

baştaki açıklamada videoya cuk oturmuş birbirini tamamlamış sadece "herşey o kadar ucuz ki" yerine 'herşey o kadar indirim de ki' diye düzeltirseniz bnce hallolur? kolay gelsin başarılar??

1 yıl önce
@layluckk:

esra selam, hatırlatman için çok teşekkür ederim. Başını kaldırırsam sanırım bu iş hallolur :)

1 yıl önce
@esra5:

24 Kasım’da gerçekleşecek olan kampanyanın duyurusu için hazırlanacak kreatif işlerde dikkat edilmesi gerekenler: Black Friday ismi telaffuz edilmemeli. Onun adı “Efsane Cuma” Ucuzluk, ucuz gibi kelimeler kullanılmamalı. Bunun yerine indirim, süper fiyat, görülmemiş fiyat, yılda bir kez gelen indirim ve benzeri söylemler kullanılabilir. Kara Cuma adı kullanılmamalı. Hayırlı Cuma, Hayırlı Cumalar gibi siyasi ve dini içerikli ya da bu yöne çekilebilecek söylemler kullanılmamalı.(brandface açıklaması)

1 yıl önce
@esra5:

videonuz çok yaratıcı olmuş beğendim ama bir konuda size hatırlatma yapmak isterim belki siz fark etmemişsinizdir. hepsiburadanın efsanecuma yaratıcı reklam içeriğinde bazı kelimelerin kullanılmasını istemiyorlarmış. Belli içeriği okumamışsınızdır diye hatırlatıyorum kusura bakmayın gerçekten.. Ucuzluk , ucuz, kara cuma vb. kelimelerin kullanılmasını istemiyoruz yazmışlar. Yaratıcı bir reklamımız var belkide vitrine çıkabilecek kadar başarılı iken bu kelimeden dolayı diskalifiye olabilirsiniz. Başarılar dilerim...

1 yıl önce

EN YENİLER