BrandFace

BRANDFACE

BrandFace, Türkiye’de ve Dünyada benzeri olmayan bir format ile yaratıcılığı ödüllendiren bir video platformudur. TV dünyasından esinlenerek geliştirilen formatı ile dijital dünyayı bir araya getirir ve sosyal medyada geçirdiğiniz zamana değer katarak ve size direkt olarak para kazandırır.

Platform, gelişen sosyal medya olanakları ile globalleşen dünyada yaratıcı bünyelerin ödüllendirilmesi, yaratıcılığın eşit bir platformda duyurabilmesi ve herkese duyurulabilmesi niyetiyle yola çıkmıştır.

BrandFace, oyuncu olmak isteyen, kurgu programlarını bilen, yönetmen olmak isteyen veya sadece kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkesin katılımcı olarak veya sadece izleyici olarak keyifle vakit geçirebileceği bir platforma dönüşmüştür.

Video üreticilerine markalar ile bir araya gelme ve birincil elden yeteneklerini gösterme fırsatı sunan BrandFace aynı zamanda markalara da tüketici ve yaratıcı içerik üreticisi ile bir araya gelme ve gizli yetenekleri keşfetme şansı sunar.

Yeni nesil video platformları arasında size en çok kazandıran ve yeteneğinizi geliştirmenize destek olacak ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz özgün videolara sahip tek platform BrandFace ile siz de üretin, izleyin ve kazanın.